Koolipere

Rita Viik – klassiõpetaja                                                                   ritaviik8@gmail.com

Sirli Arumäe – klassiõpetaja                                                            sirli.arumae@gmail.com

Riin Tipp – klassiõpetaja                                                                  riintipp@hot.ee

Terje Potter  – klassiõpetaja                                                            tpotter@hot.ee

Andres Isakar – klassiõpetaja                                                          andres.isakar@mail.ee

Karin Merisalu – klassiõpetaja, inglise keel                                       karin.merisalu@gmail.com

Katrin Seervald-Kiviselg – klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

Monika Lelle-Haav – klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

Eda Toomsalu – käsitööõpetaja                                                         eda.toomsalu@gmail.com

Tiina Kullerkup – käsitööõpetaja

Natalja Ivanova – vene keele õpetaja                                                natalja@onk.ee

Ljudmila Ruukel – vene keele õpetaja                                                ljudmila.ruukel@gmail.com

Heili Kiik – inglise keele õpetaja                                                         heilister@gmail.com

Lagle Suursild – aiandusringi juhendaja

Margo Märtsoo – abiõpetaja, liikumine

Heidi Olviste – sekretär                                                                     info@hahn.ee; telefon  5913 5560

Heli Müristaja – kooli juhataja                                                            kool@hahn.ee, tel 5913 5570

 

 

 

 

 

 

Kooli kolleegium 01.septembril 2018. a.

Koolipere EV100 tähistamisel, 22.02.2018