Koolipere

Triin Resik – klassiõpetaja; triin.resik@hahn.ee

Katrin Alliku – klassiõpetaja; kirikatrinile@gmail.com

Laura Toomast – klassiõpetaja; Laura.Toomast@hahn.ee

Grete Niinemäe – klassiõpetaja; grete.niinemae@gmail.com

Rita Viik – klassiõpetaja; ritaviik8@gmail.com

Riin Tipp – klassiõpetaja; riintipp@hot.ee

Terje Potter  – ühiskonnaõpetuse-, muusika- ja kirjanduse õpetaja; tpotter@hot.ee

Karin Merisalu – klassiõpetaja, inglise keel; karin.merisalu@gmail.com

Monika Lelle-Haav – klassiõpetaja; piparmant@gmail.com

Eda Toomsalu – käsitööõpetaja; eda.toomsalu@gmail.com

Tatiana Komleva – vene keele õpetaja; tania@mail.ee

Ljudmila Ruukel – vene keele õpetaja; ljudmila.ruukel@gmail.com

Katry Kask – inglise keele õpetaja, klassijuhataja; phd.katherine@gmail.com

Ailen Tiitus – liikumine; ailentiitus@gmail.com

Kristjan Vok – puidutöö juhendaja, pkk.kardikeskus@mail.ee

Kristiina Vesmes-Laloux – eurütmia õpetaja; kristiina@vesmes-laloux.ovh

Keili Kund – matemaatikaõpetaja; keili.kund@hotmail.com

Tiinamai Keskpaik – muusikaõpetaja; tinaraud@hotmail.com

Ülle Vares – füüsika- ja keemiaõpetaja; Ulle.Vares@hahn.ee

Helena Randlaht – sotsiaalpedagoog; helenarandlaht@gmail.com; tel. 5887 2373

Merle Esken – psühholoohiline nõustaja; esken.merle@gmail.com; 5669 9701

Heidi Olviste – sekretär; info@hahn.ee; telefon  5913 5560

Aglaida Sakk – eripedagoog-logopeed; aglaida.sakk@gmail.com

Heli Müristaja – kooli juhataja; matemaatika õpetaja; kool@hahn.ee, tel 5913 5570

Kooli kolleegium 1. septembril 2022. a.

Kooli kolleegium 30. augustil 2021. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2020. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2019. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2018. a.

Koolipere EV100 tähistamisel, 22.02.2018