Koolipere

Sirli Arumäe – klassiõpetaja                                                            sirli.arumae@gmail.com

Riin Tipp – klassiõpetaja                                                                  riintipp@hot.ee

Terje Potter  – klassiõpetaja                                                            tpotter@hot.ee

Andres Isakar – klassiõpetaja                                                          andres.isakar@mail.ee

Karin Merisalu – klassiõpetaja, inglise keele õpetaja                          karin.merisalu@gmail.com

Katrin Seervald-Kiviselg – klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

Monika Lelle-Haav – klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

Natalja Ivanova – vene keele õpetaja                                                natalja@onk.ee

Ljudmila Ruukel – vene keele õpetaja                                                ljudmila.ruukel@gmail.com

Pille Porgand – inglise keele õpetaja                                                  pille212@gmail.com

Marge Rull  – liikumisõpetaja                                                             margerull69@gmail.com

Heidi Olviste – sekretär                                                                     info@hahn.ee; telefon  5913 5560

Heli Müristaja – kooli juhataja                                                            kool@hahn.ee, tel 5913 5570

Kooli kolleegium 01.09.2017                                 Koolipere EV100 tähistamisel, 22.02.2018