Koolipere

Laura Toomast – klassiõpetaja; laura.toomast@gmail.com

Ea Velsvebel-Greenwood – abiõpetaja

Grete Niinemäe – klassiõpetaja; grete.niinemae@gmail.com

Rita Viik – klassiõpetaja; ritaviik8@gmail.com

Sirli Arumäe – klassiõpetaja; sirli.arumae@gmail.com

Riin Tipp – klassiõpetaja; riintipp@hot.ee

Terje Potter  – klassiõpetaja; tpotter@hot.ee

Karin Merisalu – klassiõpetaja, inglise keel; karin.merisalu@gmail.com

Monika Lelle-Haav – HEV koordinaator-abiõpetaja; piparmant@gmail.com

Eda Toomsalu – käsitööõpetaja; eda.toomsalu@gmail.com

Tatiana Komleva – vene keele õpetaja; tania@mail.ee

Ljudmila Ruukel – vene keele õpetaja; ljudmila.ruukel@gmail.com

Katry Kask – inglise keele õpetaja, klassijuhataja; phd.Kathrine@gmail.com

Marit Mägi – abiõpetaja

Ailen Tiitus – liikumine; ailentiitus@gmail.com

Kristjan Vok – puidutöö juhendaja, pkk.kardikeskus@mail.ee

Kristiina Vesmes-Laloux – eurütmia õpetaja; kristiina@vesmes-laloux.ovh

Heidi Olviste – sekretär; info@hahn.ee; telefon  5913 5560

Heli Müristaja – kooli juhataja; kool@hahn.ee, tel 5913 5570

Kooli kolleegium 1. septembril 2020. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2019. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2018. a.

Koolipere EV100 tähistamisel, 22.02.2018