Koolipere

Katrin Alliku – klassiõpetaja; kirikatrinile@gmail.com

Laura Toomast – klassiõpetaja; laura.toomast@gmail.com

Grete Niinemäe – klassiõpetaja; grete.niinemae@gmail.com

Rita Viik – klassiõpetaja; ritaviik8@gmail.com

Riin Tipp – klassiõpetaja; riintipp@hot.ee

Terje Potter  – klassiõpetaja; tpotter@hot.ee

Karin Merisalu – klassiõpetaja, inglise keel; karin.merisalu@gmail.com

Monika Lelle-Haav – klassiõpetaja; piparmant@gmail.com

Eda Toomsalu – käsitööõpetaja; eda.toomsalu@gmail.com

Tatiana Komleva – vene keele õpetaja; tania@mail.ee

Ljudmila Ruukel – vene keele õpetaja; ljudmila.ruukel@gmail.com

Katry Kask – inglise keele õpetaja, klassijuhataja; phd.Kathrine@gmail.com

Marit Mägi – abiõpetaja

Ailen Tiitus – liikumine; ailentiitus@gmail.com

Kristjan Vok – puidutöö juhendaja, pkk.kardikeskus@mail.ee

Kristiina Vesmes-Laloux – eurütmia õpetaja; kristiina@vesmes-laloux.ovh

Keili Kund – matemaatikaõpetaja, keili.kund@hotmail.com

Tiinamai Keskpaik – muusikaõpetaja, tinaraud@hotmail.com

Heidi Olviste – sekretär; info@hahn.ee; telefon  5913 5560

Heli Müristaja – kooli juhataja; kool@hahn.ee, tel 5913 5570

Kooli kolleegium 30. augustil 2021. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2020. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2019. a.

Kooli kolleegium 1. septembril 2018. a.

Koolipere EV100 tähistamisel, 22.02.2018